Воскресенье, 19.05.2019, 18:20

Славутицька загальноміська громадська організація

футбольний клуб “ОЛІМП”

 


Голова Ради клубу  Панченко Володимир Володимирович

Україна, м. Славутич , Київська область,

          Народився в смт. Варва Чернігівської області, закінчив Варвинську середню школу №2 в 1997 році та Чернігівський Державний педагогічний університет ім.. Т.Г.Шевченка

з відзнакою. Має І категорію трена – викладача з футболу.     

          ФК “Олімп” був заснований 16 грудня 2004 році і є загальноміською громадською, незалежною, спортивною організацією осіб, які прагнуть сприяти розвитку і піднесенню футболу в м. Славутичі, створеною відповідно до законів України  “ Про об'єднання громадян “ та “ Про фізичну культуру і спорт “ на засадах індивідуального та колективного членства .

          Жіночий футбольний клуб “ОЛІМП” утворився з метою забезпечення розвитку жіночого футболу та футзалу  в м. Славутич, зростання його рівня і масовості, гідного представництва міста в Українському футбольному співтоваристві, шляхом консолідації зусиль громадян і організацій      м. Славутич, зацікавлених у піднесенні не тільки Славутицького футболу, а й українського футболу загалом, сприяння їх злагодженій взаємодії і співробітництву, поширення єдиної концептуально виваженої політики розвитку  та популяризації футболу.

         За період існування  в клубі працює на громадських засадах 1 позаштатний тренер – викладач з футболу  І категорії ( Панченко В.В.) з загальною кількістю займаючихся дітей  близько 60 чоловіки. Згідно з домовленістю з дирекцією СЗОШ №4 , КДЮСШ та КП “ Управління з розвитку фізичної культури , спорту та туризму “ діти ФК “ОЛІМП ” займаються в спортивних спорудах :

СК “ Олімпієць” ( футбол ) , басейні “ Дельфін “ ( плавання ), спортивний зал ЗОШ №4.

      Просимо Вас зважити на той факт, що організація хоча і дуже молода, до складу нашого клубу входить близько 40 дівчаток та 40 хлопчиків різного віку, але вже протягом трьох років є постійним учасником обласних та Всеукраїнських змагань з футзалу та футболу, в яких показала не погані результати.

               Команда дівчат ФК “ОЛІМП” двічі здобувала звання Чемпіонок України в сезоні 2004 р. та 2005 р. Три рази ставала срібним призером Першості України в 2005 та 2007 роках. Є багаторазовими переможцями Всеукраїнських змагань та першостей. Учасник міжнародних змагань.

              ФК “Олімп” стає кращим дитячо – юнацьким футбольним клубом Київської області 3 роки поспіль.

               Завдяки успішним виступам ФК “ОЛІМП” наше місто знають в багатьох регіонах нашої країни не лише, як місто де багато радіації, а й як високорозвинений культурний та спортивний центр.

 

Форма входа
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 33